Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 35

Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. A szakácsművészet remekeinek gyűjteménye. Újtátrafüred (Novy Smokovec), 1930, a szerző kiadása (Kittl ut Keller és Társa, Mor. Ostrava), 770+61+(17) p. + 16 t. (fekete-fehér képtáblák). Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként szamárfüles lapokkal.
17025.

Rufpreis:
6 000 HUF
St. Hilaire Jozéfa: Képes pesti szakácskönyv. Átdolgozta Vörös Mari. Bp.,é.n. cca 1890, Eggenberger. 27. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, a borítók leváltak, lapok jó állapotban
17026.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szakmai technológia I. Kísérleti tananyag a termelő szakmák számára. Taverna Vendéglátóipari Szakmunkásképző Iskola. Bp., 1988, Taverna Belvárosi Vendéglátó Vállalat, 2+342+8 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 300 példányban.
17027.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
A M. Kir. Központi Szőlészeti Kisérleti Állomás és Ampelologiai Intézet Közleményei. V. köt. Szerk.: Csík-Madefalvi Istvánffi Gyula Dr. Bp., 1914., M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampeologiai Intézet, V+86+1 p.+1 (kihajtható térkép-melléklet) t. Átkötött félvászon-kötés.
17028.

Rufpreis:
3 000 HUF
17029.

Rufpreis:
3 000 HUF
17030.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
1993 A Magyarországi Gasztronóm Rendek alkotmánya. Egy lapon a Berlin Étterem ajándékozási soraival, gyűrődéssel, foltos, 13 sztl. lev.
17031.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. Csorba Zoltán: Az almafa lisztharmat. Bp., 1962. Mezőgazdasági. 134p. Kiadói papírkötésben.
17032.

Rufpreis:
1 200 HUF
17033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Tulajdonosi bejegyzéssel. Szép állapotban.
17034.

Rufpreis:
1 200 HUF
Németh Mátyás: Baromfitenyésztés. Az állattenyésztő szakközépiskolák (baromfitenyésztés-szak) IV. osztálya számára. Bp., 1967., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval. Megjelent 401-950 példányig.
17035.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csérer Gyula: A szobanövények ápolása. Bp., 1923., Pátria, 68 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17036.

Csérer Gyula: A szobanövények ápolása. Bp., 1923., "Pátria", 68 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF