16737.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Otto von Schleinitz: William Holman Hunt. Künstler-Monographien LXXXVIII. Bielefeld-Leipzig, 1907, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartonált papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.