16736.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Hans Wolfgang Ginger: Julius Schnorr von Carolsfeld. Künstler-Monographien 103. Bielefeld-Leipzig, 1911, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.