10502.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Weitzer (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm