10501.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm