10414.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
Paulich (?) jelzéssel: Vénusz (női akt), 1997. Olaj, vászon. Fa keretben, látható méret: 30,5x12,5 cm, külső méret: 45x27 cm