10413.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
F. T. R. jelzéssel: A kis levente, 1931. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 43,5x29 cm