10387.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.