10386.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. / 821 Brutmann jelzéssel: The art dealer. Watercolor, ink. Signed: Brutmann 15,5x20,5 cm