Frank Frigyes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, sérü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Frank-Frigyes-jelzessel-Viragcsendelet-Olaj-farost-Dekorativ-serult-fa-keretben-70C39750-c~II2577777
2577777
10428
417
13000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: Frank Frigyes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 70×50 cm
: pelikán_kristóf