10427.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
D Pintér József jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben, 80x58,5 cm