17187.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Petrovics Béla: Felderítő úton a "csodák" birodalmában. A Pszichikai Kutatás Szemináriumának Népszerű Könyvtára 1. sz. Bp., 1942, Pszichikai Kutatás Szemináriuma (Hungária-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos állapotban.