17188.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Müller Miksa ujabb fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hetedik angol kiadás után fordította Dr. Simonyi Zsigmond. Bp., 1876., MTA, 10+654+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.