Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval ellátta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. kötet. Szerk.: Nyilas-Kolb Jenő. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. 17.-144. oldal között gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.