1941 Budapesti útmutató és címtár rendőrségi zsebkönyv. XXI. évf. 1941... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500004/1941-Budapesti-utmutato-es-cimtar-rendorsegi-zsebkonyv-XXI-evf-1941-Szerk-vitez-Barc~II2625445
2625445
15018
417
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: 1941 Budapesti útmutató és címtár rendőrségi zsebkönyv. XXI. évf. 1941. Szerk.: vitéz Barcza Pál, Hajós László, vitéz Komlósy Ferenc. Bp., 1941., Pallas. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
: karap_norbert