Vágtató lovak és kutyák. Színezett litográfia, papír. jelzés nélkül. Ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Vagtato-lovak-es-kutyak-Szinezett-litografia-papir-jelzes-nelkul-Uvegezett-dekorati~II2587377
2587377
10738
416
Engravings
Beschreibung: Vágtató lovak és kutyák. Színezett litográfia, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 16x40 cm
: pelikán_kristóf