1904 Ülő olvasó hölgy. Kromolitográfia, dombornyomott szecessziós díszítéssel. Jelzés nélkül. Feltehetően egy kiadó reklámja. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 27x19,5 cm