10589.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett, kopott fa keretben, 29x20 cm