10588.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben, 32x45cm