Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekorat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Noi-akt-Olaj-falemez-Kisse-serult-Dekorativ-kisse-serult-fake~II2609942
2609942
10569
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30,5 cm