10570.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mi vagyunk az üresek, 1983. Olaj, vászon jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, kissé sérült. Fakeretben. 48×63 cm