17523.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db, közte 4 db Cooper kötet, 1 db Szürke Bagoly kötet, 1 db Karl May kötet. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, nagyrészt kopottak, közte sérült.