17524.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Az Érdekes Újság Dekameronja. V. köt.: Balla Ignác, Bán Ferenc, Farkas Pál, Pakots József, Szilágyi Géza, Szőllősi Zsigmond, E. Tóth Julia, Vajda Ernő, Zöldi Márton, Zsoldos László. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Az írók fekete-fehér portréival illusztrált, rajtuk a nyomtatott aláírásaikkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.