Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Krúdy Gyula: A podolini takácsné. Krúdy Gyula Összegyűjtött Munkái 8. köt. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 221+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés.
17402.

Rufpreis:
1 600 HUF
Esterházy Péter: Pápai vizeken ne kalózkodj! Bp., 1977, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel, az utolsó 4 lap részben elvált a kötéstől.
17403.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek...Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17404.

Rufpreis:
2 400 HUF
Milton János: Az elveszett paradicsom. Ford.: Jánosi Gusztáv. Bp., 1904., Franklin, 447 p. Második, javított kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen magánkönyvtári címkével.
17405.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sárosy Gyula arany trombitája s egyéb hazafias költeményei. Kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár 17. Sárosy Gyula Összes Művei. I. köt. Bp., [1881], Aigner Lajos (Wilckens F. C. és Fia-ny.), (4)+304+(3) p. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a címlapon szakadással, helyenként sérült lapszélekkel. A teljes könyv fordítva kötött.
17406.

Rufpreis:
1 200 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, a rézkapocs sérült, hiányos, foltos, hullámos lapélekkel.
17407.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pável Ágoston-emlékkönyv. A Dunántúli Szemle XI. évf.-nak zárószáma. Szombathely, 1949, (Martineum-ny.), 72 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17408.

Rufpreis:
1 000 HUF
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. A Magyar Szemle Könyvei VI. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve Foltos lapokkal
17409.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rámájana. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. Bp.,(1997),Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal a borítón.
17410.

Rufpreis:
1 200 HUF
Prostitúció prostitúcióra kényszerítés emberkereskedelem. Szerk.: Fehér Lenke, Forrai Judit. Bp., 1990, Szociális és Családügyi Minisztérium Nőképviseleti Titkársága - Kiút Veled Egyesület. Kiadói papírkötés.
17411.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kertész Erzsébet: Bettina három élete. Zsoldos Vera rajzaival. DEDIKÁLT! Bp., 1981., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17412.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lauka Gusztáv: Szellemi szikrák. Nevezetesb emberek. Köz és magán életbeni elmés rögtönzései és élczes mondatai. Pest, 1862., Heckenast Gusztáv, XVIII+304 p. Átkötött félvászon-kötésben, Váci Kaszinó bélyegzésekkel, foltos lapokkal, néhány javított lappal, 3 kijáró lappal.
17413.

Lauka Gusztáv: Szellemi szikrák. Nevezetesb emberek. Köz és magán életbeni elmés rögtönzései és élczes mondatai. Pest, 1862., Heckenast Gusztáv, XVIII+304 p. Átkötött félvászon-kötésben, "Váci Kaszinó" bélyegzésekkel, foltos lapokkal, néhány javított lappal, 3 kijáró lappal.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF