Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Életrajzok Plutarchosból. I-II. füzet. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1880, Franklin, 120+204 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón címkenyomokkal.
17414.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetmi Nyomda. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, névbejegyzéssel.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF
Makkai János: Urambátyám országa. Középosztályunk illemrendszerének és társadalmi viselkedésének szociográfiája. Bp., én., Singer és Wolfner. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos borítóval.
17416.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gaston Leroux: Az operaház fantomja. Bp., 1946. Elek könyvkiadó. Javítva, modern vászonkötésben.
17417.

Rufpreis:
1 200 HUF
P. C. Wren: A kígyó és a kard. Bp., é.n. Palladis. Kiadói aranyozott vászonkötésben
17418.

Rufpreis:
1 200 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, rézkapoccsal, kiadói kartontokban.
17419.

Rufpreis:
1 200 HUF
Charles Baudelaire versei. Bp., 2000., Sziget. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17420.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sas József: Józsi, hol vagy? Bp., (1985), Magyar Média-Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel. Hanglemez-melléklettel.
17421.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dumas, [Alexandre]: Király a vérpadon. Ford.: Balla Mihály. Dumas válogatott művei VI. Bp., 1925, Nova (Győri Hirlap-ny., Győr), 320 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapélekkel.
17422.

Rufpreis:
1 200 HUF
Viharos- Gerő Ödön: A férjnél, A béna. Két elbeszélés. Bp., é.n. Lampel. Sérült kiadói papírkötésben
17423.

Rufpreis:
1 000 HUF
1991 Könyv az irodalomért. Az ünnepi könyvhét sorszámozott kiadványa. 677/1000. Spirálfűzött papírkötésben. 184p.
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dáma-Almanach 1926. Szerk.: Pogány Béla. Bp., 1926, Wodianer és Fia, 159+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
17425.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF