Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Rózsahegyi László: Hajnali csók. Pesti regény. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1938.], Viktória. Kiadói egészvászon-kötés.
17365.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története három felvonásban. Csathó Kálmán Munkái XII. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben. A szerző beragasztott aláírásával.
17366.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Alexy E.: A siker a boldogulás titka. Bp., én., Magyar Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17367.

Rufpreis:
1 400 HUF
A nap lakodalma. Román népballadák. Ford.: Komjáthy István. Magyar-Román Könyvtár. Debrecen, 1947, Debreceni Magyar-Román Társaság, 80 p. Kétnyelvű kiadás. Kiadói kissé foltos papírkötés.
17368.

Rufpreis:
1 800 HUF
Ferenczi Zsigmond: ÁBC. Egymás terhét hordozzátok. Kolozsvár/Cluj, 1934, Minerva, 110 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, egy beragasztott nyomtatvánnyal.
17369.

Ferenczi Zsigmond: ÁBC. "Egymás terhét hordozzátok." Kolozsvár/Cluj, 1934, Minerva, 110 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, egy beragasztott nyomtatvánnyal.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bányai Zoltán: Adagio. A szerző DEDIKÁLT példány. Bp., 1922., Szerzői. Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, jó állapotban.
17370.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Pájer Antal: Orgona-virágok. Kiadta: Mindszenti Gedeon. Eger, 1858., Egri Érseki Lyc.-ny., Átkötött félvászon-kötésben, 6+171+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
17371.

Rufpreis:
2 000 HUF
Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Bernáth Aurél rajzaival. Bp., 1942., Vajna és Bokor. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17372.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
17373.

Rufpreis:
2 400 HUF
30
Varga Csaba: Ne hagyjuk magunkat. Bp., 1987.,KISZ KB. Kiadói papírkötés.
17374.

Rufpreis:
1 000 HUF
Verne, Jules: A lángban álló szigettenger. Bp., 1957, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17375.

Rufpreis:
1 000 HUF
Puskin. Dubrovszkij. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17376.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF