11118. 415. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 200 HUF
0 HUF
Zsóka jelzéssel: Retró vörös-fekete kaspó. Mázas kerámia, jelzett, az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, kis kopással, m: 15,5 cm, d: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert