13341.
415. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
10 000 HUF
1922 Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület nemzeti, irredenta ereklyéje, Magyarország valamennyi vármegyéjének földjéből származó földet tartalmazó emlék ércbulla, díszes emléklapon. Korabeli, kissé sérült üvegezett fa keretben, máskülönben jó állapotban. 20x13 cm