10961.
415. Gelaufene Fernauktion
Stich
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Adolf Schreyer (1828-1899) festménye után: Arab előörs (Avant poste arabe), 1880. Photogravűr, papír. Jelzett a metszet alatt nyomtatva. Goupil & Cie kiadása. Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 60×71 cm / After a painting by Adolf Schreyer (1828-1899): Arab outpost (Avant poste arabe), 1880. Photogravure on paper, spotty. Framed with glass. 60×71 cm