Stich

Zahl der Lose: 111

Jacob Peeters (1637-1695): Gyula látképe. Rézmetszet, feliratozva. 25x10,5 cm
10879.

Rufpreis:
8 000 HUF
Gyula 1566. évi ostroma. Ortelius munkájából. Rézmetszet. Sérült, hiányos. 23x16 cm
10880.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gyula látképe. Nagyméretű fametszet XVIII. sz . Sérült, szétszakadt állapotban. 25x10,5 cm
10881.

Rufpreis:
6 000 HUF
XVIII. - XIX: század: Vegyes metszet gyűjtemény: Sáskajárás, Habsburg Rudolf, Római látképek, stb, összesen 8 db
10882.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1700 Görög istenek kb 20 réz és fametszetű oldal.
10883.

Rufpreis:
3 000 HUF
Címertan 40 oldal kb 80 db címert ábrázoló rézmetszettel. cca 1780. Lapméret 11x17 cm / Collection of 40 engraved coat of arms
10884.

Rufpreis:
8 000 HUF
10885.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Léhnhardt Sámuel (1790-1840): Világosvár. Rézmetszet, papír, jelzett, 16,5x9,5 cm
10886.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1850 Solymos, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 17x10 cm
10887.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1850 Dézna, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm
10888.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1750 Arkebúz alkatrészei. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 34x21 cm
10889.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1750 Ágyúk készítése. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 34x21 cm
10890.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF