Stich

Zahl der Lose: 111

cca 1750 Maubeuge erőd. Rézmetszet, papír. Apró foltokkal. Paszpartuban. 17x25 cm / Maubeuge fortress, engraving, a bit spotty, in passepartout
10903.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Akt jelenet, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 13x7,5 cm
10904.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1890-1900 10 db színes és 25 db fekete-fehér állati témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Lexikon különböző kiadásaiból, 24x16 cm körüli méretben
10905.

cca 1890-1900 10 db színes és 25 db fekete-fehér állati témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Lexikon különböző kiadásaiból, 24x16 cm körüli méretben

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1890-1900 össz. 28 db növényi témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Lexikon különböző kiadásaiból, részben kissé foltos, 24x16 cm körüli méretben
10906.

cca 1890-1900 össz. 28 db növényi témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Lexikon különböző kiadásaiból, részben kissé foltos, 24x16 cm körüli méretben

Rufpreis:
1 400 HUF
1784-1785 hím paradicsommadár, George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 13×8 cm
10907.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1700 Francia igeragozás. Rézmetszet. 18,5x12 cm Berolini jelzéssel.
10908.

Rufpreis:
2 000 HUF
20
2 db Mansdelt metszet: Magyarország rovarjai (16x9 cm) . Ádám és Éva kiűztetése 19x10 cm.
10909.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1750 Szent Ivo a jogászok védőszentje. rézmetszetű kép. 16,5x12 cm
10910.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1750 Szent Cosma és Szent Damján rézmetszetű kép. 16,5x12 cm
10911.

Rufpreis:
4 000 HUF
Caji Silii Italici Punicorum c, 1717-ben megjelent könyvének rézmetszetű címképe 18x14 cm
10912.

Rufpreis:
3 000 HUF
I. Ferdinánd magyar király a Szent Koronával. Vrisnus Velius rézmetszete. XVIII. sz. 18x13 cm
10913.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rudolf v. Alt (1812-1905) után: Visegrád (Dunakanyar). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Körbevágva. Javított sérüléssel. 16,5x25,5 cm
10914.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF