10609.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm