10610.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
LPM monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm