P Molitor jelzéssel, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása: Bibilia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/P-Molitor-jelzessel-feltehetoen-XX-sz-festomuvesz-alkotasa-Bibiliai-jelenet-Olaj-karton~II2598402
2598402
10512
415
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: P Molitor jelzéssel, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása: Bibiliai jelenet. Olaj, karton. 52x20 cm. Üvegezett fa keretben.
: pk