10513.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Mindszenthy jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 35x24,5 cm