10085. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Daday Gerő (1890-1979): Olvasó idős asszony. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 15x11,5 cm, külső méret: 26,5x23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm