10086. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Daday Gerő (1890-1979): Idős asszony portréja. Olaj, karton, látható jelzés nélkül. Fa keretben, látható méret: 13x11 cm, külső méret: 24,5x22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm