Dr. Váry Albert: A vörös uralom áldozatai Magyarországon. II. kiadás. H.n., é.n., Váci Kir. Orsz. Fegyintézet Könyvnyomdája. 154p. Modern vászonkötésben, egy-két javított oldallal.