10717.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
Feleki Miklós (Mint Mátyás király, Szigligeti "Mátyás király lesz" drámájában.) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 24x19 cm