10718.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
1846 Tyroler József (1822-1854): Liszt Ferenc. Beilage zum Ungar 1846. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos, hajtásnyommal, sérült, 21x13 cm