Rüdiger jelzéssel: Az erdő fényei. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Rudiger-jelzessel-Az-erdo-fenyei-Rezkarc-papir-Dekorativ-uvegezett-fa-keretben-20x15-c~II2585447
2585447
10493
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rüdiger jelzéssel: Az erdő fényei. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 20x15 cm
: pelikán_kristóf