10573.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, Olaj, vászon, sérült, kopott, sérült keretben. 38x46cm