10554.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Bánffy palota. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül, jelzett, sérült, foltos. 18x17cm