Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül működött magyar művész: Legényke k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-1900-korul-mukodott-magyar-muvesz-Legenyke-kosarral-Akvarell-p~II2594261
2594261
10549
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül működött magyar művész: Legényke kosárral. Akvarell, papír, sérült. 34x18,5 cm
: ekb