10505.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Martin jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, tus, papír, lap széle sérült, kissé foltos 30,5×43 cm