10509.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lad Razel 33 New York jelzéssel: Csendélet karfiollal. Akvarell, papír, lap széle kissé sérült, 50x35 cm