Jelzés nélkül: New York City látképe. Olaj, vászon. 50x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-New-York-City-latkepe-Olaj-vaszon-50x60-cm~II2506127
2506127
10631
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: New York City látképe. Olaj, vászon. 50x60 cm