10664.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Hajó a vízparton. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült, hullámos. Dekoratív, sérült fa keretben. 52x74 cm