10477.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Halvax Gy. jelzéssel: Nagybörzsönyi Szent István-templom. Akvarell, papír, foltos. Fa keretben, 27x20 cm