10511.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
HO (?) jelzéssel (jobbra lent): Anya gyermekével. Olaj, karton, hátoldalán feliratozott, sérült, 35×42 cm